×

Hata mesajı

Notice: unserialize(): Error at offset 4 of 4 bytes in variable_initialize() (line 1202 of /home/yeeorg/public_html/includes/bootstrap.inc).

Kış Fuarında “Türkiye” Tanıtımı

Yazıcı-dostu sürüm

Tiflis Yunus Emre Enstitüsü her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gürcistan Uluslararası Kadınlar Derneği (IWAG) Tiflis’te bulunan büyükelçilikler ve konsolosluklar tarafından organize edilen “Kış Fuarı”na katıldı.

Bu yıl 16.sı düzenlenen fuara Türkiye ile birlikte Azerbaycan, ABD, İngiltere, Japonya, Almanya, Fransa, İtalya, Bulgaristan, Çin, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, İran, Letonya, Litvanya, Hollanda, Polonya, Slovakya, İspanya, İsveç, İsviçre, Ukrayna ve Katar’ın da içinde olduğu 24 ülke katıldı.

Fuarda geliri ihtiyaç sahibi kadın, çocuk ve yaşlılara verilmek üzere satışa sunulan ve hediyelik eşya, dekorasyon, el sanatları ve gıda ürünlerinin yer aldığı Türkiye standı ziyaretçi akınına uğradı.

Sabahın erken saatlerinden akşama kadar devam eden ve yaklaşık 5 bin kişinin ziyaret ettiği kermes etkinliğine Tiflis Yunus Emre Enstitüsünün davetlisi olarak gelen Nebi Yılmaz’ın hediyelik tabaklara çalıştığı kaligrafiler ise ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.